2016 Bikini Modelleri

2016 Bikini Modelleri

2016 Bikini Modelleri

2016 Bikini Modellerinde sadelik ön planda gibi gözükse de aslında renkler ve etnik desenler ön planda başlığımız bikini olarak ama mayolar da konumuz olacak. Bikiniyi çok seviyorum ama kusursuz fizikteki insanlara yakıştığından yanayım. Herkes giymemeli bikiniyi yakışan giymeli.

Moda her yaz her 4 mevsimde değişiyor. Modanın hızına yetişmek çok zor modayı yaratanlardan olun onlar size yetişsinler 🙂

Belki de en büyük moda insanın kendine yakışanı giymesi olacaktır.

Etnik desenli modeller ön planda ve karışık renklerle birlikte bütün olmuş biçimde,

 

Etnik Desenli Bikini

Etnik Desenli Bikini

 

Beyaz tenli, esmer tenli kişilere göre bikinin duruşu değişiklik gösteriyor.

Modelleri ve tarzlarıyla konuşan kızları görelim bu yaz.

Farklı tarzda alt üst gibi görünse dahi içindeki ince renklerle birbirini tamamlıyor aslında.

 

 

Etnik Desenli Bikini

Etnik Desenli Bikini

Bikiniyi giydik tarz olduk deyip geçmeyin güzeller ünlük hayatta nasıl kıyafetlerimizi uyumlu tutuyorsak aynı şekilde bikiniler içinde geçerli bu durum. Göğüsü küçük kızların etnik desenlere yönelmesi daha avantajlı onlar için desen göğüslerin küçük olduğunu belli etmiyor bir yandan da.

 

Aynı şey mayolar içinde geçerli karışık desenler ön planda ve bence fazlasıyla çekici ve kusursuz görünmesine neden oluyor.

Etnik Desenli Mayo

Etnik Desenli Mayo   

Saç aksesuarlarıyla da bikini yada mayolarla şıklığı yakalamak kolay, her rengin bulunduğu bikinide tabi ki de renkli ojeler yerine ten rengi tercih edilmeli yoksa çok fazla karışık,karmaşık,renk cümbüşü yaşayabilirsiniz. Aslında güzellik ve rüküşlük arasında ince bir çizgi var diyebiliriz.

Saçların dağınıklığı bazen yataktan kalkıp da gelmiş dedirtse de bazen öyle bir hal alınıyor ki seksilik yakalanıyor, aslında bir o kadar basit gibi gözükse de kendi içinde zorlukları var moda ve tarzı yakalamanın.

Size kolay gelsin kızlar yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ