Denize giderken yanımıza alacağımız 10 şey

Denize giderken yanımıza alacağımız 10 şey

Denize Giderken Yanımıza

Alacağımız 10 şey

Günaydın kızlar..
Bugün pazar bence haftanın en güzel ve en eğlenceli günü olmalı erken kalkma işe gitme derdiniz yoksa biliyorsunuz pazar günü çalışan arkadaşlarda var Allah yardımcıları olsun. Ama eğer çalışmayıp bir şeyler yapsak çok sıcak diyorsanız haydi denizeeee🙂
Serin serin 😀 şemsiyemizin altında yatmak dinlenmek ve tabi ki denizi dinlemek hafif rüzgar oh miss.
Deniz havasına girdiyseniz, denize giderken yanımıza alınacak 10 şey ne olmalıymış haydi bakalım.

1-Güneş kremi: Tabi ki de bildiğiniz gibi güneş kremini sadece yazın değil kışın dahi 2-3 saatte bir cildimizin zarar görmemesi için güneş kremini kullanmalıyız. Ben en iyi ürünü kullanıyorum bir kere sürdüm mü yetiyor diyenleri duyuyorum ama yanlış kızlar, doktorlar dahi en pahalı güzel tavsiye ettikleri ürünün maksimum 3 saat koruduğunu ve 3 saatten sonra etkisinin yetersiz olduğunu belirtiyorlar.

Güneş kremi

Güneş kremi

2-Güneş gözlüğü: Kimi bayanlar sadece aksesuar olarak kullanmayı sevse’de, cildimiz kadar gözlerimize de önem vermeliyiz.O yüzden güzel bir gözlükle hem şık görünüp hem de gözlerinizi sağlıklı bir şekilde koruyabilirsiniz.

Güneş gözlüğü

Güneş gözlüğü

3-Şapka : Vazgeçilmez Meksika şapkaları hem çok şık hem de diğer şapkalara oranla büyük olduğundan dolayı daha fazla güneşten koruyor. Orta ve büyük boy olarak bence çok idealler ve benimde tercihlerim arasında.

sea hat

Deniz şapkası

4-Terlik: Şık parmak arası terlikler.Ben sandalet yerine terliği daha rahat bulanlardanım. Bu yaz ponponlular bence çok şık ve yaza damgasını vuracak.

Ponponlu terlik

Ponponlu terlik

5-Pareo: Işıl ışıl, salaş, belden lastikli, dirsek kollu, uçları püsküllü harika pareo modelleri ön planda. Denizden çıktıktan sonra üzerinize hemen geçirebileceğiniz çok rahat olan pareolar dan bulundurmalısınız.

Şık pareo

Şık pareo

6-Bikini: Tabi ki olmaz sa olmaz olan bikiniler.Bence bikini alacaksanız, kendi rahatlığınıza bakın.Sonuçta kızgın kum, güneş ve deniz sizi bayağı yoracak.Hem rahat bir model bikini hemde cıvıl cıvıl renkli tercihlerden yana.Fakat şunu unutmayın denizde her zaman bikini ve vücut ön planda 🙂

Etnik desenli bikini

Etnik desenli bikini

7-Çanta: Büyük çantalar yerine bu yaz makyaj çantaları gibi küçük çantalar tercihler arasında, deniz ve havuzlarda bu yaz daha fazla göz önünde olacaklar.

Makyaj çantası

Makyaj çantası

8-Havlu: Havluların sade olmasından yanayım.Düz renk sade ve desensiz plaj havlusu almalısınız ki üzerine uzandığınızda bikininiz ve bedeniniz daha ön planda dursun.

havlu

9-Makyaj: Denizde makyajı tavsiye edenlerden değilim lakin su ile akmayan rimelleri tavsiye edebilirim yanık teninizin üzerinde kirpikleriniz ile seksi görünüp gözlerinizi ortaya koyacaksınız.

10-Su geçirmez telefon kılıfı: Bu telefon kılıfları sayesinde her güzel anınızı yakalayacağınız gibi suyun altındaki dünya ile bütünleşmenizi’de yakalayın  zaman çabuk geçiyor bize kalan anılar diyerek yazımı sonlandırıyorum. (Suyun altında video çekmek çok eğlenceli ayrıca kızlar) 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ