Düğün için Elbise Önerileri 2016

  • 23 Haziran 2016
  • 533 kez görüntülendi.
Düğün için Elbise Önerileri 2016

Düğün için Elbise Önerileri 2016

Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız veya yakın bir akrabanız evleniyor, onun düğün töreninde ne giyeceğim diye kara kara düşünüyorsanız sizlere 2016 yılının yaz aylarında tercih edebileceğiniz birbirinden güzel elbiselerini tanıtmak istiyoruz. Her yaştan bayana hitap edecek olan yazlık elbiseler ile katılacağınız tüm düğün organizasyonlarında dikkat çeken kişi siz olabilirsiniz. İşte o birbirinden iddialı ve güzel elbise modelleri.

2016 Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modelleri

Katılacağınız düğünde gelin kadar dikkat çekmek istiyorsanız ilk olarak tercih edebileceğiniz elbise önü kısa arkası uzun modeller olmalı. Yapısı itibari ile oldukça iddialı bir model olan önü kısa arkası uzun elbiseler özellikle genç kızların ilgi odağında. Gerek açık alanda düzenlenecek düğün organizasyonlarında, gerekse de kapalı mekanlarda düzenlenecek düğün organizasyonlarında yüksek topuklu bir ayakkabı modeli ile kombin yaparak önü kısa arkası uzun elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

2016 önü kısa arkası uzun elbise modellerinde pek çok farklı seçenek ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Hemen hemen tüm giyim markasının kataloğunda en az bir adet önü kısa arkası uzun elbise modeli yer alır iken özellikle çiçek desenleri ve dantel işlemelere sahip olan modellere göz atabilirsiniz. 2016 yaz modasında ilgi görmekte olan dantel işlemeleri ile hazırlanan önü kısa arkası uzun elbiseler uygun fiyatları ile düğün için tercih edilebilecek en iddialı elbiselerin başında yer alıyor.

2016 Balık Elbise Modelleri

Fit bir vücuda sahip olan genç kızlar için tercih edilebilecek en güzel elbiselerden biri de balık modeller olacak. Balık elbise modelleri tam balık ve yarım balık çeşitleri ile giyim mağazalarının vitrinlerini süsler iken sizde tüm vücudunuzu saran ve düzgün hatlarınız ile dikkat çekici görünüm kavuşturan balık elbiselere göz atabilirsiniz.

2016 yaz aylarında düğün törenine katılacak olan genç kızlara bizim önereceğimiz elbise ise dantel işlemeler ile süslenerek hazırlanan tam balık abiyeler. Üst bölümü dar, alt bölümü ise geniş olan bu abiyeler hem dikkat çekici olması ile, hem de rahatlığı ile ilgi odağında olacak.

Rengarenk Elbiseler Düğünlerde Tercih Edilecek

Önü kısa arkası uzun elbiseler ve balık elbiseler ile birlikte 2016 yaz aylarında düğün için tercih edilebilecek elbiselerden diğerleri ise renkli modeller olacak. Mini elbiseler, kabarık elbiseler, askılı elbiseler ve daha pek çok farklı tasarıma sahip olacak olan rengarenk elbise modelleri katılacağınız davetlerde hem şık, hem de pozitif bir enerji saçmanızı sağlayacak.

Renkli elbise modelleri arasında sizlere önereceğimiz model ise asimetrik kesime sahip olan tasarımlar olacak. Hem farklı olmak için, hem dikkat çekmek için, hem de modern bir görünüme sahip olan elbiseler ile boy göstermek için asimetrik elbise modellerine göz atabilirsiniz. Hem mini, hem de uzun çeşitleri ile ilgi görmekte olan asimetrik elbise modellerini hemen hemen tüm giyim mağazalarının vitrinlerinde görebileceksiniz. 2016 yaz modasına renk katacak olan asimetrik elbise modelleri hem tek renk, hem de desenler ile süslenerek hazırlanan modellere sahip oluyor. Eğer tarzınızı yansıtmak istiyorsanız bu elbiselere göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ