Günlük Elbise Modelleri

  • 16 Ağustos 2016
  • 780 kez görüntülendi.
Günlük Elbise Modelleri

Günlük Elbise Modelleri

Selam kızlar:)

Bugün size günlük elbise modellerinden bahsetmek istiyorum. Az önce arkadaşım ile birlikte bir kaç mağazayı gezdik ve günlük elbise modelleri gördüm çok beğendim görmekle kalmayıp aldım. Almamda belkide fiyatların uygun olması da etkilidir bilemiyorum.

Siteden daha çok konuşma platformu gibi düşüncelerimi paylaşıp size bahsediyorum. -Bu şekilde okumak sizi sıkıyorsa lütfen instagram dan yada bana buradan ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Aldığım elbise modellerinin ikisi de ince askılı dizin altında ince modeldeydi ekstra bir şıklığı yok ayakkabı ve takılar ile şık model yapmak benim elimde topuklu bir ayakkabıyla dahi kullanılıp şıklığı yakalayabileceğimiz bir cinsten.

Siyah elbise dizimin altında ama dizime kadar yanlarından yırtmaç bulunuyor. Gri elbise simli ve ben günlük kullanmak istersem daha spor şekilde kullanıp simlerinin ön planda durmasını engellerim. Siyah elbisede olduğu gibi bu elbisenin yanlarında yırtmaç yok ve dizimin baya altında aslında iki elbisede sadece siyah biraz daha kısa gibi duruyor buda göz yanılması yandaki yırtmaçların etkisi olduğunu düşünüyorum.

Kullanım tarzıma gelince gri simli elbiseyi dediğim gibi spor gözükmesi adına beyaz spor bir ayakkabıyla kullanabilirim.

Saçlarıma gelince yarım bir topuz bırakınca yakışacağını yakışacağını tahmin etsem de çok sevdiğimi söyleyemem ya ensemden sade bir topuz yaparım yada tamamen saçlarımı salık bırakırım diye düşünüyorum yuvarlak gözlük kullanıp biraz daha günlük ama tarz bir görünüm elde etmiş olurum.

Siyah yırtmaçlı elbiseye gelince ayakkabı olarak sandalet yada kalın topuklu 5 cm’lik çok fazla dikkat çekmeyen ten renginde ayakkabı kullanmayı düşünüyorum saçlarımda siyah olduğu için saçlarımı ensemden topuz yapıp önden biraz saç bırakacağım. Bu elbiseyi de spor ayakkabıyla kullanmak istersem eğer belime kareli bir gömlek bağlayabilirim.

-Koyduğum resimler alıntıdır. Aldığım elbise aynı bu şekilde siyahı askıları incedir. İnce ince cizgi geçişleri bulunmaktadır.

-İnstagramdan da gri simli elbiseyi paylaşacağım oradan da bakabilirsiniz. 🙂

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ