Kolay Saç Modelleri

Kolay Saç Modelleri

Kolay Saç Modelleri

Sıcak aylarda saçlarınızı toplamak istiyor ama ne yapacağınızı bilemiyorsanız tam yerindesiniz kızlar hoş geldiniz 🙂

Bu yaz aylarında saçlarını salık bırakanlara hayranım açıkçası ben saçlarımı bu sıcak havalarda salamıyorum. Topladığımda ise çok özensiz geldiğinden sevmiyorum bu yüzden farklı saç modelleri baktım yüz tipime yakışabilecek ve sizlerle paylaşmak istedim.

Örgüleri ön planda tuttum çok fazla uğraşamıyorum yani fazla detaya giremiyorum ama sizlerin daha becerikli olduğunu düşünüyorum deneyin ve hatta DM’den instagram üzerinden bana fotoğraf atın paylaşayım.

Şimdi sizlerle bir kaç tane model paylaşıp nasıl yapıldıklarını altlarına yazacağım 🙂

Kolay Saç Modelleri

Kolay Saç Modelleri

-Öncelikle bu saç modeli bence şahane tokalar ile akşam bir yemekte dahi kullanılabilecek bir model.

-Saçlarımızın uzun olması önemli bu modelde kısa saç ile de yapılır sadece anlatacağım yöntemde kısa saça uymayıp resimdeki gibi görünüm elde edemezsiniz.

Başlayalım 😉

-Saçlarımızı sağ yada sola doğru hepsini alalım ve ardından bol bir biçimde örmeye başlayalım bol deme sebebim saçı yana aldığınızda örgü düzgün dahi olsa sıkı örgü yapıldığında doğallığını kaybeder.

-Ellerinizle örgüyü yanlardan genişleyecek şekilde çekin daha geniş ve çok gözüksün.

-Ardından saçımızı sağ tarafa aldıysak hepsini sağ tarafa doğru resimdeki gibi yerleştirip saç renginiz de görünmeyecek şekilde tel tokalar ile tutturun.

Benim çok rahat ve basit bir şekilde kullandığım modeli de sizlerle paylaşmak istiyorum saçlarımın önlerini düzleştiriyorum ve ortadan ayırarak saçlarımı topluyorum.

-Topladığım saçı burkarak bazen örerek bazen ise sadece dolayarak siyah ince lastikle topluyorum ve bir parmak kalınlığında sağ ve sol taraftan çıkartıyorum bazen kulağımın ön tarafından ufak saçlar çıkarıyorum daha doğal görünüm elde edebilmek için.

Kolay Topuz Modelleri

Kolay Topuz Modelleri

 

Bir kaç model daha paylaşacağım sizinle kolaylıkla uygulayabileceğiniz.

Topuz Modelleri

Topuz Modelleri

 

Kolay Saç Modelleri

Kolay Saç Modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ