SAÇ SİMİ – SAÇ TEBEŞİRİ

SAÇ SİMİ – SAÇ TEBEŞİRİ

SAÇ SİMİ – SAÇ TEBEŞİRİ

Merhaba kızlar..

Bu aralar saçlarınızın daha parlak gözükmesi için kimyasal bir işlem yaptırmak istemiyorsanız lakin saçlarınızın dikkat çekmesini daha doğrusu saçlarınızla dikkat çekmeyi istiyorsanız bu tam size göre bir yöntem diyebilirim.

Ben değişikliklere açık biriyim ama klasik vazgeçilmezlerim vardır çizgimi de şaşmam denemedim ama deneyebilirim saçtan çok çektiğim için zaten sizinle daha çok paylaşabileceğim şey oldu. Bu yöntem bence ideal bir yöntem saçla bir oynama yok sadece simli ip.

Saç Simi

Saç Simi

Saç simi

Saç simi

Bildiğimiz gibi bu son yıllarda saçlar ön planda özellikle de yaz aylarında saç tebeşiri kullanmadım ama adını baya duyurdu. Ben beğenmediğim için kullanmadım denesem dahi belli olacağını net sonuç alabileceğimi düşünmedim çünkü saçlarım siyah yeterince ama sarışın bayanlarda hoş duracağına eminim. Bu saç simleri de aynı şekilde çıtçıt toka şeklinde yada mikro kaynak şeklinde kuaförlerinde uyguladığı mevcut. Yaşınız 18’in üzerindeyse kuaförünüze yaptırıp daha doğal ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Sarışın bayanlar da daha parlak açık mavi sim kullanılabilir. Siyah saçlı bayanlar daha mat yada gri tonlarına yönelebilirler doğallık açısından bu tonları tavsiye edebilirim tabi ki kuaförünüze ve zevkinize güveniyorsanız bildiğinizden şaşmayın derim. Güzel kalın özel kadınlar..

SAÇ TEBEŞİRİ

Saç tebeşiri bence daha çok ergenlik dönemlerinde kullanılabilecek bir şey olduğunu düşünüyorum. Ben beğenmiyorum ama tabi ki de tercih meselesi bu okul çağlarındaki kızların okulun tatile girdiği yaz aylarında kullanabileceği bir ürün.

Kullanmadım ama dediğim gibi saçına kimyasal uygulamak isteyen bir çocuğunuz varsa engel olmak istiyorsanız ve hevesi gitsin yaptırmasın diyorsanız tam onun için bir yöntem, toz olduğu için bir gün kalıcı olsun en azından diye bir düşünceniz varsa ürünü uyguladıktan sonra saç spreyi sıkabilirsiniz yıkayınca akıp gidiyor zaten. Güzel kadınlar, güzel kalın..

Saç Tebeşiri

Saç Tebeşiri

Saç Tebeşiri

Saç Tebeşiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ