Yaz Aksesuarları

Yaz Aksesuarları

Yaz Aksesuarları

Yaz mevsimini sevenler için tatil yapmadan duramayanlar için.

Yaz akşamlarında gezmeyi sevenler için gelsin o zaman bu yazım. (Duygusal bir şarkıya girecekmişim gibi) 😀

Kızlar yaz mevsimini seviyorsanız beni takip edin. Açıkçası ben yaz insanı değilim kışa başka bir aşığım belki de tam tadını yaşayamıyorum yazın o yüzden kışı seviyor olabilirim. Geçen yıl çalışmaktan denize dahi gidemedim o kadar bu yılda gitmiş değilim ama gideceğim koydum kafama bir kere. Denize giderken yanınıza alacağınız on şey yazımı da okumayı unutmayın.

Yaz Aksesuarları Nelerdir?

*Şapka

*Gözlük

*Kolye

*Bilezik

*Yüzük

*Halhal

Olarak adlandırabiliriz.

*Şapka: Her yüz tipi için ayrı model ve çeşitte olan güneşten korunmamızı sağlayan bir aksesuardır. Kullanmayı hiç sevmedim ama büyük kovboy şapkalara bu yaz aşık oldum. Kullanmaya da başladım. 🙂

cowgirl

şık kovboy şapka modeli

*Gözlük: Güneş ışınlarından korunmamızı sağlayan bir nevi gözlerimizi ayakta tutan bu aksesuarı çoğu kişi kafasına takıyor gözlüğün asıl görevini yapmasına dahi izin verilmiyor açıkçası bazı kızlarımız da saçı öne gelmesin diye kullanıyor 🙂 Gözlüğü yerinde ve zamanında gerçekten güneşten korunmak için kullanmalısınız kızlar sağlık her şey den önce gelir sonuçta.

2016 bayan güneş gözlük modelleri

2016 bayan güneş gözlük modelleri

*Kolye: Bayılarak kullandığım hatta boyutlarını ayarlayarak iki kolyeyi üst üste gelmeyecek şekilde sıralı bir şekilde kullandığımı söyleyebilirim ve herkese bence çok yakışıyor. Ama boğazı sıkar gibi sar kolyeleri sevmiyorum itici geliyor. Tercih meselesi tabi ki de herkese saygı duymalıyız.

zarif kolye

*Bilezik: Vazgeçemediğim bir tutkusu var aslında takmayınca yada unutunca bir boşluk hissediyorum. narin bilekli kızlarımıza çok yakıştırıyorum ayrıca altından çok boncuklu bilezikler ön planda.

sade, zarif bileklik

sade, zarif bilezik modelleri

*Yüzük: Evli olduğum için pırlanta ve alyansımın yeterli olduğunu düşünüyorum başka takmıyorum. Ama siz bekarsanız bir tane ince bir yüzük işaret parmağınıza takıp şıklığı yakalayabilirsiniz.

Yüzük modelleri 2016

Yüzük modelleri 2016

*Halhal: Bileklerim ince olduğundan dolayı bilezik olarak aldığım boncuklu takıları ayağımda halhal gibi kullanabiliyorum ve bence çok tatlı duruyor ama bir tane takın iki üç tane ayağa yakışmıyor.

 

Benim tavsiyelerim bu kadar kızlar yazımı okuduğunuz bana vakit ayırdığınız için teşekkür edelim. Emeğe saygı diyerek üye olmayı unutmayalım 🙂

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ