Yeni İlişki İle Eski İlişkiyi Karıştırmamalıyız

Yeni İlişki İle Eski İlişkiyi Karıştırmamalıyız

Yeni İlişki İle Eski İlişkiyi Karıştırmamalıyız

Birazda ilişkilerden yazalım demi ama kızlar.
Eğer bir ilişkiniz yok, ama sevgiliniz olabilecek bir adayınız varsa ve eskiden kalmış yaşanmış olayların, konuların, davranışların tekrarlanmasından korkuyorsanız eğer yazımı okumaya devam edin..

Sevgili olmak için size can atan sizin de duygu beslediğiniz bir adam duruyorsa karşınızda (tabi gerçekten adamsa karakter olarak) ve güven hissettiriyorsa size, anlatın yaşadıklarınızı. Tekrar yaşamak istemediğinizi dile getirin, aman ha asla  karşılaştırma yapmayın yoksa kaybedersiniz 🙁 .

Korkularınızı da anlatın ki ona göre davransın. Dediğim gibi güveniyorsanız eğer bunları yapın, yok arkadaş ben sadece hoşlanıyorum daha bırak ta birbirimizi bir tanıyalım önce diyorsanız anlatmayın  derim.Yaralarınızı daha da deşip gidebilir.(Sonuçta el)

Anlattınız, konuştunuz bir sıkıntı yok diyorsanız ve hassasiyetinizi biliyorsa eğer gerçekten geçmişinizi açmaz. Ve ben geçmişteki kişilerin bahsedilmesinden hoşlanmam kimse hoşlanmamalı da..  Moderniz eyvallah ama sevgilinizi paylaşabilecek kadar da modern olmayın kuş uçmasın beybiler 🙂

Sizde bahsetmeyin, bahsettirmeyinde. Gün gelir istemsiz dahi olarak laf arasından çıkıverir ağzınızdan ve daha büyük tartışmalar ve kaoslara yol açar… Sevdiğinizin gönlünde kalın kızlar..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ